Krumlovský mlýn (Český Krumlov)

Jeden z nejstarších domů v centru Českého Krumlova, bývalý poddanský mlýn situovaný přímo pod hradem a zámkem – to je Krumlovský mlýn, nabízející ubytování ve dvou luxusních apartmánech. Citlivé řešení, osobitý design, originální nápady, vybavení, tradiční materiály, důraz na detail a pečlivé provedení, to vše přispívá k neobyčejně působivé atmosféře interiérů.  Zkrátka: „Výjimečné prostory vyžadují výjimečnost.

Jeden z nejstarších domů v centru Českého Krumlova, bývalý poddanský mlýn situovaný přímo pod hradem a zámkem – to je Krumlovský mlýn, nabízející ubytování ve dvou luxusních apartmánech. Citlivé řešení, osobitý design, originální nápady, vybavení, tradiční materiály, důraz na detail a pečlivé provedení, to vše přispívá k neobyčejně působivé atmosféře interiérů.  Zkrátka: „Výjimečné prostory vyžadují výjimečnost.“

- luxusní ubytování v centru Českého Krumlova v objektu bývalého mlýna
- výběr ze dvou prostorných apartmánů (60 a 70 m2)
- výhled na řeku, mlýnský náhon i českokrumlovský zámek
- v interiéru se snoubí atmosféra historických prostor s prvky moderního designu
- vybavení odpovídající kategorii First Class****
- WiFi připojení k internetu zdarma

Apartmány Krumlovský mlýn

V Krumlovském mlýně je v současnosti možné ubytovat se ve dvou apartmánech. Oba apartmány nabízejí výhled z oken na řeku Vltavu, mlýnský náhon i na českokrumlovský zámek. Svým hostům oba apartmány nabízejí romantickou atmosféru historické budovy, jež se snoubí s prvky moderního designu. Ačkoliv každý z apartmánů nabízí svou jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru, u obou byl při jejich budování a zařizování kladen důraz na kvalitní a estetické zpracování s ohledem na maximální komfort našich hostů. Oběma apartmánům dominují originální zavěšená letiště s velkými knihovnami vybavenými klasikou české i zahraniční literatury. Samozřejmostí obou apartmánů je plně vybavená kuchyňská linka s lednicí, myčkou nádobí, sklokeramickou deskou a dalšími potřebnými elektrospotřebiči. Toalety s bidetovou sprškou jsou umístěny u obou apartmánů samostatně.

Restaurace:

Restaurace Krumlovský mlýn je místo s jedinečnou atmosférou, na jedinečném místě, nabízející skvělou kuchyni i lahodné nápoje všech možných druhů. Interiér restaurace, zařízený v mlýnském stylu, má kapacitu 100 až 150 lidí; venkovní terasa na břehu Vltavy pojme dalších až 100 hostů a skýtá výjimečný pohled na řeku, zámek a Plášťový most.

Nabízíme: svatební hostiny a jiné oslavy / rauty / hudební a kulturní produkce.

Strojovna – českokrumlovský bar

Populární českokrumlovský bar Strojovna se nachází v prostorách bývalé strojovny vodní elektrárny z roku 1930 - 1934. Prosklená část nabízí pohled do turbíny i na vnitřní část mlýnského kola nad náhonem; bar je propojený s venkovní terasou, kterou mohou v letních měsících využívat jak hosté restaurace, tak i Strojovny. Bar uspokojí svou nabídkou každého zákazníka a zpříjemní vám chvíle strávené v Českém Krumlově ve večerních a nočních hodinách. Pravidelně se zde konají silvestrovské a podobné oslavy; je také ideálním místem k uspořádání privátních akcí.

Krumlovský mlýn (Český Krumlov), Gastronomie Český Krumlov